Seweryn Cieślik -sesja zdjęciowa

09 czerwca 2017 | MODA

Wiosenne zmiany
Wiosna to idealny czas na zmiany, na to, by odświeżyć zawartość szafy, poeksperymentować ze swoim stylem, zmienić fryzurę. Ja również postanowiłam odrobinę zaszaleć, a efektem tego wiosennego szaleństwa jest sesja, którą możecie obejrzeć poniżej.

Zakupy ze stylistką!

Przede wszystkim muszę podkreślić, że do tej akcji udało mi się zebrać cudowny zespół. To dzięki niemu powstała wspaniała sesja, pełna wyjątkowych kadrów. Ale po kolei!

Najpierw były oczywiście zakupy. I to inne niż zwykle, bo ze stylistką. Razem z Karoliną Tataj wybrałyśmy się do sklepów w Łódzkiej Manufakturze i Galerii Łódzkiej, by poszukać inspiracji i czegoś specjalnego. Karola temat stylizacji wzięła w swoje ręce i powiem szczerze, że… zakupy ze stylistką to świetne doświadczenie. Jeśli potrzebujecie porady czy pomocy podczas zakupów, gorąco polecam tą Panią, bo sklepy zna jak własną kieszeń i bardzo pozytywnie zaskakuje.

Makijaż i fryzura

Następnego dnia o 14:30 miałam spotkanie ze wspaniałą Anną Sokołowską, która umalowała mnie w swoim studio. Dalszy kierunek – studio fotograficzne, a dokładnie Banan Studio w Łodzi. Już na miejscu o moją fryzurę zadbał Marcin Kamiński.


Na sesji fotografował mnie Seweryn, mój dobry znajomy i fotograf, który robił jedne z moich pierwszych sesji zdjęciowych (zawsze wracam do nich z uśmiechem 🙂

Fotorelację z backstage’u przygotowała moja Siostra – Aleksandra Kowalska.

A oto efekty mojej współpracy z Sewerynem sprzed ponad 6 lat i efekty naszej ostatniej pracy na planie.

Miłego oglądania! 


Kochani ,dziękuję, że poświęciliście swój czas …jesteście niesamowici . Mam nadzieję,że jeszcze będzie okazja do współpracy .  🙂

Fot: Seweryn Cieślik

Fot2: Aleksandra Kowalska

Makijaż: Anna Sokołowska

Fryzura: Marcin Kamiński

Stylizacja: Karolina Tataj


 


Facebook:

Facebook Pagelike Widget

Instagram:

Reklama


Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *