Prezenty świąteczne #lastminute

22 grudnia 2021 | LIFESTYLE

Dzień dobry, miło Cię widzieć!

…ale tęskniłam.

Ten związek jest dziwny. Tęsknie za pisaniem, uwielbiam się z Wami dzielić wszystkim z najdrobniejszymi szczegółami ale… jednocześnie zbyt często czuję się niewystarczająco dobra, żeby pozwolić sobie na zabieranie Waszego cennego czasu. Wiele osób pyta mnie o pisanie, blog, regularnie wstawiane posty.

a ja co ?

Noooo… żyję bardzo szybko, przeprowadzałam się w tym roku chyba z 5 razy.

A z tym pisaniem jest jak z problemami. Zaczynają się nawarstwiać ,masz dylemat od czego zacząć.  Czujesz takie nieprzyjemne kłucie w klatce (uczucie, gdy nie robisz tego co powinieneś) i później po prostu sobie odpuszczasz kolejny temat, który Cię stresuje. Bo ja bym chciała czasem za bardzo poprawnie i idealnie. Od A do Z, ale życie takie nie jest i po prostu tak się nie da. Trzeba płynąć.

Pozmieniało się trochę. Ale to nie ma być post o tym co u mnie ale o tym co może być u Was- tak trochę dzięki mnie 🙂

PREZENTY

…temat mrożący krew w żyłach. Brrr… nie jestem dobra w prezenty.

Szczególnie kiedy  tak bardzo trzeba.

Jeśli nie czuję presji uwielbiam sprawić przyjemność moim bliskim. Kiedy jednak pojawiają się oczekiwania…sprawa się trochę komplikuje. Co ważne, gdy dajemy prezent, nie powinniśmy oczekiwać bezpośrednio tu i teraz nic w zamian- to cała magia.  Prezentem może być ulubione śniadanie, obiad nieoczekiwanie podrzucony do pracy (czy deserek) , karteczka zostawiona na poduszce na dzień dobry, bukiet polnych kwiatów  albo bałwan ulepiony na parapecie z dedykacją.

Wyobrażasz sobie dostać w prezencie niezapomniane wspomnienia,

trochę odwagi do spróbowania czegoś nowego ,

motywację do wyjścia na randkę,

skoku w nieznane.

Takie prezenty zdecydowanie najbardziej do mnie przemawiają. Podaruj przygodę, nowe doświadczenie, uśmiech!

Idziemy na zakupy LAST MINUTE  ?

Gdy w sklepach kolejki i przedświąteczne zamieszanie mam dla Was kilka pomysłów, które możecie zrealizować siedząc przed ekranem swojego laptopa. Vouchery! Nawet jeśli nie zdążą przyjśc pocztą możecie wydrukować w ramach zapowiedzi formę elektroniczną i wrzucić do pięknej koperty.

1.VOUCHER na makijaż/zabiegi u Monika Rybak.

NIKT kogo wysłałam na pierwszą wizytę tego nie pożałował. Monia nie dość, że może poprowadzić indywidualna lekcję makijażu dziennego ,wieczorowego to może pomalować Cię na najważniejsze wydarzenie w Twoim życiu. Kobieta, która czuje się piękna, jest kobietą szczęśliwą. Monika zadba o Was nie tylko od zewnątrz ale Jej doobre serduszko sprawia, że samo przebywanie w Jej otoczeniu ma kojący wpływ na nasze samopoczucie. Pzzecież nie wspomniałam jeszcze o masażu! To jest hit. Nawet od tego proponuję zacząć. Voucher na masaż twarzy wykończony oklejaniem twarzy kolorowymi taśmami to idealny prezent!

SPRAWDŹ TUTAJ


2.  VOUCHER na zajęcia z kitesurfing’u

SURFEROWNIA

Kolejny wakacyjny sezon spędzimy na półwyspie i już teraz serdecznie Was zapraszam! Obiecuję osobiście wprowadzić Was w nasz klimat, a może macie ochotę właśnie ze mną iść na wodę. Zestaw nawet kilku pierwszych godzin to krok w kierunku otworzenia się na zupełnie nowe doświadczenia! Poza tym, że możecie komuś podarować nową zajawkę to dajecie zdrowie , poprzez zachęcanie do uprawiana sportów. Jeśli tylko macie jakiekolwiek pytania, wątpliwości – chętnie je rozwieję. Jesteśmy szkółką uczącą wg standardów IKO ( Międzynarodowej Organizacji Ktesurfingu).  Jesteście w dobrych rękach ! Do świąt Vouchery kupicie 10% taniej !

 

SPRAWDŻ TUTAJ 


3. VOUCHER na siłownię StepOne

To nie tylko dostęp do ogromnej sali, w której oprócz pracy nad sylwetką pracujemy nad swoich charakterem, walczymy ze słabościami, zawieramy nowe znajomości. To również cała gama zorganizowanych zajęć z profesjonalnymi trenerami. Klimat tego miejsca to coś co bardzo mi odpowiada. Jest dostępne 24/7 ,więc tutaj już nie ma miejsca na wymówki. Nie raz kończyłam mój trening po północy.

SPRAWDŹ TUTAJ


 

4.  Voucher Na!Sushi! – nakarm swoich bliskich 😉

Tutaj nie trzeba wiele słow. Po prostu nakarmcie tych, na których Wam zależy. Na bank to docenią. Sushi u Michała zaaawsze jest na najwyższym poziomie. Nie ma to czy tamto. Tatar spod Jego noża to moje zbawienie po nie jednej imprezie. Zamówcie na wynos, wpadnijcie na randkę- każda opcja dozwolona!

SPRAWDŹ TUTAJ 


5. Voucher  na przepiękną ręcznie robioną biżuterię Hohonu.

Wyjątkowe oryginalne projekty Wiktorii lub Wasza własna wizja – wszystko jest do zrobienia. Każda kolekcja robi niesamowite wrażenie – delikatność ,szczegółowość, precyzja i lekkość. Ja przepadłam !

SPRAWDŹ TUTAJ 


6. Sesja zdjęciowa !

Tutaj mam dla Was kilka propozycji. Na stałe współpracuję z kilkoma świetnymi Fotografami. Każdy działa w innym klimacie, robi inne zdjęcia i w czymś innym czuje się najlepiej. Wybór należy do Was.


Patryk Śpiewak -> KLIK 


Zbyszek Misztela ->KLIK


Koniec roku to właśnie czas na refleksje, podsumowanie, plany.

Ja dziś robię krok w Waszym kierunku. Znów tu jestem i uśmiecham się do Was.

Życzę dużo zdrowia – tak klasycznie, żeby starczyło siły na podbijanie świata!

Dużo dobrych ludzi wokół- to z najbliższego otoczenia czerpiemy pozytywną energię i magiczną moc.

Uśmiechajcie się do siebie jak najczęściej – piękna spraw, troszczyć się o samych siebie ,stawać się lepszymi ludźmi, dostrzegać więcej, chcieć więcej.

A w Nowym Roku… zróbcie coś co wydaje się niemożliwe, odważ się i żyj po swojemu!

Tak jak zawsze chciałeś !

Ściskam!

Mama


Facebook:

Facebook Pagelike Widget

Instagram:

Reklama


Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *