Nasza przygoda z hulajnogą MICRO!

18 września 2017 | LIFESTYLE

Przygoda z hulajnogą!

Piękna pogoda sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. A jak wiadomo ruch to zdrowie! Co jednak zrobić, kiedy dziecko niekoniecznie ma ochotę na spacer? Jak uatrakcyjnić jego czas spędzany na zewnątrz?


O świetną zabawę podczas pobytu na świeżym powietrzu zadba… hulajnoga! Dziś chciałam Wam przedstawić hulajnogę MICRO – trzykołowy pojazd, który idealnie przygotuje Waszego malucha na ”poważniejszy ” dwukołowy model. Piękny, dopracowany w najmniejszym szczególe produkt zaprojektowany został z myślą o najmłodszych, ale możecie mieć pewność, że będzie też „rosnąć” wraz z dzieckiem.

Zuzia powoli uczy się w pełni z niego korzystać: stopniowo rozwija swoją koordynację ruchową i uczy się równowagi. Oczywiście nie ma mowy o uprawianiu sportów bez zabezpieczeń i ochrony. Obowiązkowym elementem jest kask i ochraniacze na łokcie i kolana, które również znajdziecie w ofercie sklepu. Zuzia chętnie przechodzi przez cały proces przygotowania do zabawy, a potem wesoło śmiga przed siebie – cały czas ucząc się sterować, przy pomocy balansu ciałem. Muszę Wam przyznać, że to wcale nie jest taka prosta sprawa. Dobrze, że dzieci mają w sobie taką otwartość i chętnie poznają nowe rzeczy. Każdy postęp spotyka się z ogromną radością, która napędza do dalszego odkrywania świata.

Hulajnoga MICRO to idealny pomysł na prezent dla dzieci powyżej drugiego roku życia. W ofercie marki znajdziecie również wersję jeździków dla młodszych odkrywców, ochraniacze i dodatki. Jest w czym wybierać.

Mini MICRO Deluxe otrzymało następujące nagrody:
+ Best Toy 2016
+ Mother & Baby – Best Toddler Toy 24 months +
+ Top Scooter Mini Deluxe 2016
+ Best Ride on 2016

 Mama na wybiegu testuje : hulajnoga MICROFot & Video Aleksandra Kowalska
Facebook:

Facebook Pagelike Widget

Instagram:

Reklama


Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *