Zuzia u Korsarza – wakacyjna stylizacja

06 czerwca 2018 | LIFESTYLE

Lubicie kolorowe stylizacje dla dzieci , czy bardziej podobają się Wam stylówki na ”młodych dorosłych ” ?

   

Jesteśmy na plaży

Przyznam się Wam szczerze, że robiąc zakupy w sieciówkach staram się unikać bajkowych motywów, charakterystycznych wzorów, mało uniwersalnych nadruków. Zdecydowanie stawiam na BASIC – wtedy pojawia się nieskończenie wiele opcji łączenia ubrań w niepowtarzalne zestawy. Oczywiście, nie zawsze wszystko idzie po mojej myśli – szczególnie wtedy, gdy Zuzia wypatrzy sukienkę Barbie, z Elsą lub konikami. Wtedy nie zawsze udaje się nam osiagnąć kompromis. Ale… jak tylko sukienka ”się kręci”, nadruk schodzi na drugi plan!

Miejsce, w którym robiliśmy zdjęcia, znacie już doskonale z naszych poprzednich sesji. Sulejów, nasze rodzinne miasteczko, leży w niesamowicie pięknej okolicy. Plaże nad Zalewem Sulejowskim przyciągają wielu miłośników wypoczynku i sportów wodnych. Właśnie! Jeśli chodzi o sporty wodne, bardzo chciałabym porozmawiać z Wami o zdobywaniu uprawnień na skutery wodne, łódki do określonej mocy itd., ale to „temat rzeka” na zupełnie inny wpis. Gdy tylko pojawi się okazja i uda mi się zebrać odpowiednie materiały, na pewno przedstawię Wam temat od podszewki.

Tymczasem zostawiam Was z małą damą w sukience z motywem marynistycznym i przepięknym kolorowym kapeluszu, która beztrosko popija sobie koktajl i czyta gazetkę.

Zdjęcia wykonała moja Siostra Ola .

Sukienka : H&M Kids – nowa kolekcja

Kapelusz : Home & You

Kubek i talerzyk : Pepco  

 


Koniecznie odwiedźcie nasz profil na Instagramie @mamanawybiegu

Zapraszamy również na nasz Fanpage na Facebook’u Mama na wybiegu


Facebook:

Facebook Pagelike Widget

Instagram:

Reklama


Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *