Zuzia w spocie reklamowym dla KINDEREO

22 czerwca 2017 | LIFESTYLE

Przygoda na dwóch kółkach: sesja Zuzi dla Kindereo

Wiosna to idealny czas na aktywność na świeżym powietrzu. Zuzia w tym sezonie zaczęła swoją przygodę z rowerkiem biegowym i hulajnogą.

Idzie jej naprawdę dobrze, a kask jest jej nieodłącznym dodatkiem podczas uprawiania tego typu sportów. Ten fakt cieszy mnie niezmiernie, ponieważ chcę żebyśmy w tym roku możliwie jak najczęściej wsiadali na rower i ruszali na rodzinne wycieczki.

 

Sesja z Parku Źródliska

Początki przygody Zuzi z dwoma kółkami możecie zobaczyć na filmiku dla marki Kindereo. Sesja odbyła się w Parku Źródliska w Łodzi, gdzie o godzinie 9:00 spotkaliśmy się z całą ekipą liczącą kilkoro maluchów i ich rodziców. Podczas całej wyprawy towarzyszyła nam niezastąpiona osoba, ukochana Babusia Zuzi, moja Mama.

Ogarnięcie aktywnego malucha na zdjęciach to nie lada wyzwanie. Jak wiemy jest to typ modela, który potrafi być bardzo kapryśny. Dziecko musi czuć się swobodnie, ale równocześnie w pewnym stopniu wykonać wyznaczone mu zadania.

 

 

Wyjątkowa pamiątka

Podczas sesji dla Kindereo zabawy było co niemiara: dzieci biegały, jeździły, grały w piłkę… działo się! Zuzia była najmłodsza z całego towarzystwa. Uważnie obserwowała i naśladowała zachowania starszych dzieci. Patrzyłam na jej uśmiechniętą buzię z ogromnym rozczuleniem i cieszyłam się, że daje jej to tyle radości. Nie mogę jej tego odebrać, cieszę się więc razem z nią z tego, co przeżywa. Pamiątka w postaci filmu i zdjęć z tej przygody z pewnością będzie dla niej bezcenna.

 

 

 

 

 

 

 

Dobra zabawa

Poza zadaniami był oczywiście i czas na wypoczynek. W przerwach korzystałyśmy z uroków parku, goniłyśmy rude wiewiórki,wrzucałyśmy kamyki do jeziorka, karmiłyśmy gołębie i oglądałyśmy różne gatunki roślin. Zuzia była zachwycona na pozór tak banalnymi zajęciami.

Dzień był bardzo gorący i temperatura sięgała 27 stopni Celsjusza. Po zdjęciach padałyśmy z nóg, za nami było kilka godzin szaleństw w parku. Zmęczona Zuzia zasnęła w aucie zanim zdążyłyśmy ruszyć w drogę powrotną do domku.

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam do obejrzenia debiutu Zuzi przed kamerą  :

 


Fot: Gosia Terka


Facebook:

Facebook Pagelike Widget

Instagram:

Reklama


Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *