Sesja ślubna w rustykalnym stylu

10 września 2018 | LIFESTYLE

Sesja ślubna

Udało mi się namówić Wojtka na zdjęcia! I to nie byle jakie. Z Anią Zalewską znam się od jakichś 8 lat, ale zdjęć nie robiłyśmy razem od dawna. Bardzo żałuję,że tyle lat minęło bez naszej współpracy. Ania poszukiwała pary do sesji ślubnej. Chciała stworzyć w końcu coś „dla siebie”, według swojego projektu. To potrzebne, aby nie wypalić się zawodowo i nie robić ciągle czegoś pod dyktando. Efekty takich sesji na ogół są najlepsze.

Zaprosiłyśmy do współpracy świetny team – każdy wniósł od siebie coś wyjątkowego, by na koniec cieszyć się bezcennym rezultatem. Totalnie spontanicznie Ania zorganizowała wspaniałą oprawę florystyczną u Floral Wedding by Dębicka i Floral Wedding by Dębicka & Makowska. O mój makijaż oraz fryzurę zadbała zdolna Asia Mosińska-Kowal.

Tematem przewodnim była sesja ślubna w rustykalnym stylu. Pewnie już wiecie, o kim pomyślałam…. Dokładnie tak! Wybrałam suknię od Po Prostu, firmy, którą poznałyście we wpisie PO PROSTU STOLICE . W salonie skomponowałyśmy idealny zestaw, który zgrał się doskonale z leśną oprawą. Doskonale czuję się w tego typu romantycznych klimatach. Byłam ciekawa, jak poradzi sobie z tym Wojtek – teraz jestem z niego bardzo dumna!

A jak Wam podoba się sesja?

 

 

 

 

Sesja ślubna w rustykalnym stylu

Oprawa florystyczna: Floral Wedding by Dębicka i Floral Wedding by Dębicka & Makowska
Makijaż i uczesanie: Asia Mosińska-Kowal
Zdjęcia: Anna Zalewska

Za pomoc przy realizacji sesji serdecznie dziękujemy następującym osobom: Ewa Mikołajczyk, Joanna Magdalena, Radoslav Redżi Jaskulski, Emilia Makowska, Katarzyna Dębicka, Piotr Makowski, Wirginia Szymańska


Facebook:

Instagram:

Reklama


Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *