NEW LOOK DESIGN REFRESH 2016

31 stycznia 2017 | MODA

Suknia inspirowana truskawkowym lub brzoskwiniowym Carlo Rossi?

Jeden z takich projektów miałam przyjemność prezentować podczas finału konkursu New Look Design Refresh, jaki odbył się 1 grudnia w Muzeum Etnograficznym.

Zwiewna malina

Piękne kolory, piękne suknie, truskawka, brzoskwinia… Carlo Rossi. Powracający po latach konkurs dla projektantów New Look Design Refresh to była wspaniała impreza. Podczas wydarzenia miałam przyjemność prezentować na wybiegu projekt Leny Tchmel, zgłoszony w kategorii „Carlo Rossi Inspiracje”.

Finał konkursu, którego organizatorką jest Dorota Wróblewska, odbył się w Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Na widowni zasiadło ok. 500 zaproszonych gości, m.in. Iwona Węgrowska, Lara Gessler, Katarzyna Klich, Ewa Szabatin, Leszek Stanek, Tomasz Jacyków. Tym razem przypadło mi w udziale jedno wyjście, ale kreacja, którą miałam na sobie to była suknia marzeń – długa, malinowa, z przepięknych materiałów, o cudownej fakturze, zwiewna. Do tego uszyta jak na wymiar. I to rozcięcie na nogę, całą nogę! Czułam się piękna i chętnie powtórzyłabym ten pokaz.

 

Naami i T.Len

Nie mogę w tym miejscu nie napisać kilku słów o cudownej projektantce, Lenie Tchmel. Lena jest absolwentką prestiżowych Krakowskich Szkół Artystycznych i właścicielką dwóch marek modowych: Naami oraz T.Len. Naami łączy w sobie wygodę, elegancję, wysoką jakość i oryginalność. Projekty przeznaczone są przede wszystkim do noszenia na co dzień i tworzone są z myślą o kobietach, które lubią wyglądać efektownie i nietuzinkowo. T.Len stawia z kolei przede wszystkim na awangardowe kroje i wyrazisty kolor, kierując swoje propozycje dla kobiet odważnych i przebojowych.

Fot: AKPA

 

 


Facebook:

Facebook Pagelike Widget

Instagram:

Reklama


Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *