Mamuśki mają wychodne – Mercure Piotrków Trybunalski

02 listopada 2017 | LIFESTYLE

 

Mamy mają wychodne

 

 

Od czasu do czasu warto znaleźć chwilę tylko dla siebie i dla swoich przyjaciółek. Co to oznacza? Oczywiście babski wieczór, czyli wino, pogaduchy, pyszne przekąski i relaks.

 

Przychodzi taki moment, kiedy Tatusiowie przejmują stery w domach, a Mamuśki znikają. Nie dzieje się to często, ale dla lepszego samopoczucia i utrzymania formy staramy się spotykać w miarę regularnie w naszym babskim gronie. Nie byłybyśmy sobą, gdyby w ten wieczór temat dzieci nie poszedł na pierwszy ogień. W żaden sposób nie przeszkadzało nam to jednak we wspólnym relaksie.

Spotkałyśmy się wieczorem w hotelu Mercure. Wybór był prosty, bo to jedno z najbardziej eleganckich i stylowych miejsc w okolicy. Nasz wieczór zaczął się od otwarcia butelki wina i przygotowania się do kolacji. Niezastąpiona Aleksandra Krasoń zadbała o nasze makijażowe poprawki, a Karolina przygotowała świetną fotorelację. Zatrzymałyśmy się w apartamencie prezydenckim: w końcu jego przestronne wnętrza to miejsce idealne na babski wieczór 😉

O nasze podniebienia zadbała restauracja restauracja Pepper&Salt , która – co całości niewątpliwie dodaje smaku – położona jest na 4. piętrze. Można więc zachwycać się potrawami i patrzeć na urokliwe miasto. Deska serów, która została nam podana do pysznego czerwonego wina, była uwieńczeniem całości. Były żarty, pyszne jedzonko, piękne miejsce i doskonale towarzystwo. Czego chcieć więcej?


W codziennym pędzie nie możemy zapominać ,że oprócz tego ,że jesteśmy Mamami , jesteśmy też osobami ,które mają swoje marzenia,cele i musimy dążyć do ich realizacji ,musimy dbać o to by jak najczęściej się uśmiechać ,mieć co wspominać i nadal żyć życiem ,które tak bardzo kochamy.

Kochane,pamiętajcie ,że każda z Was zasługuje na odrobinę luksusu, szaleństwa i  po prostu na to by być szczęśliwą Kobietą.

Tego Wam życzę z całego serca.


Mercure Piotrków Trybunalski Vestil to idealne miejsce na wieczory panieńskie, imprezy urodzinowe, chrzciny,kominie, spotkania biznesowe i na pewno nie raz jeszcze tu wrócimy.

Relację z Zuziowych, drugich urodzin w tym wyjątkowym miejscu mogliście podejrzeć TUTAJ -> ”PRZYJĘCIE URODZINOWE DWULATKI

 


Piękne mam te moje dziewczyny, prawda?

Wielkie buziaki kochane Mamuśki!

Dziękuję za cudowny wieczór.


Fot: Karolina Stasiak  

Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil

Hotelowa restauracja Pepper&Salt


 


Facebook:

Facebook Pagelike Widget

Instagram:

Reklama


Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *