Mama,Córka i falbanki

30 listopada 2016 | MODA

Są takie stylizacje, które pasują na każdą okazję. Czujemy się w nich świetnie i przede wszystkim swobodnie. Dziś z naszej strony propozycja zestawu ,,Mama i Córka”.

dsc_0611

Rodzinna zabawa modą

Uwielbiam ubierać się z Zuzią w podobne lub identyczne zestawienia ubrań. Jest to bowiem wspaniała okazja do zrobienia wspólnej sesji zdjęciowej. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by modą pobawić się także wtedy, gdy mamy synka: szukamy wtedy dodatków, elementów, kolorów, które podkreślą, że ten mały gentleman jest naszym odzwierciedleniem. A co powiecie na to, by tatę i syna ubrać identycznie?

 

agnieszka-peno-sobieszak-1

agnieszka-peno-sobieszak-2

agnieszka-peno-sobieszak-4

agnieszka-peno-sobieszak-5
agnieszka-peno-sobieszak-3

Fot: Agnieszka Peno-Sobieszek

Falbanki i t-shirt

Przedstawiam Wam zestaw, na który składają się spódniczki Manufaktura Falbanek i t-shirty Pozerki. W wersji eleganckiej dla mam polecam klasyczne szpilki, a w wersji mniej formalnej uniwersalne Conversy. Te przepiękne falbaniaste cuda występują w wielu opcjach kolorystycznych.

rafal-wasilewski-4

Spódniczki w kolorze czarnym to nasz kolejny wybór. Jako pierwsze bowiem serce skradły nam falbanki, które Zuzia miała podczas swoich pierwszych urodzin – w kolorach różu i szarości.

Wówczas dół zestawiłam z hitową bluzeczką ”Łobuziara” od firmy Mosquito (tutaj również znajdziecie mnóstwo zestawów Mama-Córka), a dopełnieniem wszystkiego były cudowne melisski.


dsc09814


T-SHIRTS VOGUE : Pozerki 

BLUZECZKA  ŁOBUZIARA : Mosquito 

SPÓDNICZKA: Manufaktura Falbanek Facebook:

Facebook Pagelike Widget

Instagram:

Reklama


Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *