Lili’s Little Store

24 kwietnia 2017 | MODA

Nadszedł czas na kompletowanie wiosennej garderoby. Dziś mam przyjemność zaprezentować Wam markę Lili’s Little Store. To nasza pierwsza współpraca, ale nowe projekty już czekają na sfotografowanie.


Cudowne zestawy dla mamy, córki i syna
Uwielbiamy z Zuzią ubierać się w podobny sposób, toteż elementy garderoby i dodatki,
które są w tym samym stylu, idealnie się u nas sprawdzają. Dziś mamy dla Was propozycje zestawów, w których możecie wystąpić na każdej imprezie okolicznościowej. I którymi podkreślicie swoją więź z dzieckiem.

Buty: DeeZee

Magiczna sceneria

Tawerna Pepe Verde to przepiękna, stylowa restauracja na placu Łódzkiej Manufaktury, która cudownie zgrała się z tematyką naszej stylizacji. Miły, zawsze uśmiechnięty personel, idealna kompozycja dodatków, a na samej górze patio, gdzie można zjeść coś pysznego na świeżym powietrzu.

Już nieraz miałam okazję jeść tutaj obiad,więc gdy tylko zobaczyłam przepiękne sukienki i spódniczki w marynistyczne wzory, od razu pomyślałam o Pepe Verde. To dla mnie idealne miejsce na zorganizowanie takiej sesji zdjęciowej (a przy okazji zjedzenie pysznego śniadanka.)

Gdy Karolina wzięła do ręki aparat, musiało się to skończyć wyjątkowo… Spójrzcie tylko na te zdjęcia. To była świetna zabawa!

 

Fotograf: Karolina Stasiak

Sukienki: Lili’s Little Store

Kokardki do włosów: Little Amy 

Dziękujemy Tawernie Pepe Verde za udostępnienie wnętrza do sesji zdjęciowej. Facebook:

Facebook Pagelike Widget

Instagram:

Reklama


Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *