Dress for less

06 grudnia 2016 | MODA

Ubrać się jak gwiazda, ale za znacznie mniej? To możliwe i udowodnią to stylistki biorące udział w projekcie „Dress for less”.

Bądź stylowa, nie bankrutując

„Dress for less” to nowy cykl modowych bitew, jakie przyjdzie stoczyć stylistkom. Projekt jest wspólnym pomysłem redakcji Gazeta.pl i serwisu lifestyle’owego Fashion Post.

W każdym odcinku stylistki mają za zadanie jak najwierniej odtworzyć stylizację gwiazdy, mając do dyspozycji sumę 500zł. Do stworzenia zestawów wykorzystywane są elementy garderoby, które można znaleźć w sieciówkach. Następnie obie stylizacje poddawane są ocenie internautów. W ten sposób redaktorki chcą pokazać czytelnikom, że nie musimy wydawać fortuny, by wyglądać stylowo.

1

 

Głosowanie na najlepszą stylizację

W każdym odcinku „Dress for Less” Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) będą walczyły o Wasze głosy. Głosować możecie pod samym wideo na stronie oraz na FB – jestem bardzo ciekawa Waszej opinii. Już teraz możecie zdecydować, która wersja stroju inspirowanego stylizacjami gwiazd bardziej przypadła Wam do gustu.

Projekt od kuchni

A jak wyglądało to ”od kuchni”? Od samego rana trwały przygotowania w budynku Gazeta.pl, jednego dnia udało nam się nagrać aż 5 odcinków. Musieliśmy uchwycić każdy element zestawu, zadbać przy tym o symetrię, powtarzać wiele scen…

Super spróbować czegoś nowego, było to świetne doświadczenie. Już nie mogę się doczekać kolejnych odcinków z serii.

 

Zapraszam:
 Joanna Horodyńska

Olivia Palermo

Jessica Mercedes

Kendall Jenner

Maja Sablewska

2


Facebook:

Facebook Pagelike Widget

Instagram:

Reklama


Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *